Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ EW2780U, 27" IPS, HDRi, 5ms, 3840x2160 4K, 99% sRGB, Flicker-free, B.I.+, LBL, 1300:1, DCR 20M:1, 10bit, 350 cd/m, HDMI (v2.0) x2, DisplayPort (DP), USB Type-C (PowerDelivery 60W, DP Alt mode), treVolo Speakers 5W x2, Tilt, Vesa 100x100, Black
Най-накрая ще може да видите героят, който с меча си побеждава врага си в нощ, изпълнена с вълчи вой. Предложение за брак, направено на кулите на замъка, с избухващи на заден план фойерверки, ще ви кара да се просълзите. Потопете се в HDR съдържание с лекота, благодарение на собствената HDRi технология, на BenQ, която ще подобри изображението с интелигентен контрол, настройки на яснотата и ярки цветове. HDRi ще ви предложи визуално съдържание с най-ясните и детайлни изображения по най-вълнуващия начин. Интелигентният контрол разпознава нивото на осветеност на околната среда и съдържанието, което се показва в момента на екрана. След което автоматично коригира яркостта за идеално зрително изживяване. HDRi подобрява контраста и яснотата на изображението, разкривайки повече детайли. Ще видите какво се крие в тъмните ъгли, без да има преекспониране на светлите зони.С HDRi цветовете са на по-високо ниво, по отношение на точност и интензивност, с фина наситеност и баланс, за да се осигури впечатляващо цветово изживяване.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | Stereo speakers 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | USB Type-C |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 31 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 19.6 x 46.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence Plus, Color Weakness, ePaper mode, Eye Reminder, Headphone Jack, Smart focus, Super Resolution |
| Стандарти | Mac Compatible, Windows Compatible, TUV Flicker-free, TUV LBL |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.