Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ EW2790U 27” 4K BenQ Home Entertainment Monitor, 27W WORK & ENTERTAINMENT DISPLAY EW2790U WHITE
EW2790U е 27-инчов 4K премиум монитор от BenQ, създаден за изключително визуално и аудио изживяване. С ексклузивната AI Contrast технология на BenQ контрастът се регулира интелигентно според показваното съдържание, без да се засягат останалите зони на изображението. Тази динамична настройка разкрива всеки детайл и осигурява изключително визуално качество. Насладете се на перфектната комбинация от AI Contrast и HDR съдържание за впечатляващи, завладяващи визуализации, без загуба на детайли в тъмните сцени. Независимо дали работите, учите, играете или се наслаждавате на любимите си сериали у дома, вие заслужавате премиум изживяване. EW2790U разполага с 4K резолюция, 90% P3 цветово покритие и два вградени висококачествени 5W високоговорители за изключително аудио-визуално забавление. Поддържайте фокус при работа или учене у дома със STANDARD Scenario. Той разполага със звуков профил, създаден да намалява фоновия шум при говор, осигурявайки ясни и безпроблемни онлайн срещи и уроци. Стартирайте гейминга с Game Scenario - специално създаден за оптимално визуално и аудио развлечение. Включва специално настроен цветови профил за игри, подобрено аудио за по-ясни стъпки и три HDMI порта, гарантиращи връзка с всички ваши гейминг устройства. EW2790U ви потапя напълно във всяка игрова сесия. С VIDEO Scenario се наслаждавате на впечатляващи визуални ефекти и стереозвук, като диалогът остава кристално ясен. Усещането е като в домашно кино, което напълно удовлетворява ума и сетивата ви. Добавянето на усещане за ритуал в ежедневието е лесно със Scenario Hotkey. Само с едно натискане получавате незабавен достъп до персонализирани или предварително зададени настройки за работа, учене, гейминг и гледане на филми и сериали. EW2790U разполага с USB Type-C порт за зареждане и трансфер на данни, както и с три HDMI порта, осигуряващи богати възможности за свързване. Независимо дали включвате компютър, таблет, смартфон или гейминг конзола, всички необходими възможности за свързване са на разположение. Вградените говорители допълват аудио-визуалното изживяване. EW2790U разполага с премиум вградено аудио решение, осигуряващо студийно качество на звука. С шест аудио режима, специално настроени за различно съдържание като кино, игри и музика, може да се насладите на автентично аудио изживяване, подсилено от treVolo. Display Pilot 2 предоставя интуитивен контрол на екрана и ви позволява лесно да управлявате функции като яркост, сила на звука, завъртане, Eye-Care функцията B.I.+ Gen2, Scenario Assistant, Pomodoro таймер, аудио еквалайзер и още много. Домът е най-удобното място, а EW2790U го прави още по-комфортен с регулиране на височината, наклона, хоризонтално завъртане и ротация. EW2790U разполага с Low Blue Light панел, създаден да намалява натоварването на очите, за да се наслаждавате на личните си моменти без прекъсване. Visual Optimizer динамично настройва яркостта и цветовата температура според околната светлина, осигурявайки ненадминат зрителен комфорт. BenQ Eye-Care технологията е посветена на грижата за вашето зрение, правейки всеки момент по-лек за очите.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 3 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB C(PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB Type-C Downstream (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, power charging 7.5W) |
| USB хъб | 3 USB Type-A Downstream (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, power charging 7.5W) |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | 20° ~ 20° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 23 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 21.1 x 42.7 (53.6) cm |
| Цвят | White |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Eye Comfort, EyeSafe 2.0, Flicker-free, Low Blue light (Hardware Solution) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.