Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ SW272Q 27" IPS, 2K, 2560x1440 2K, 300 cd/m2, Photographer Monitor, 100% sRGB, 99% Adobe RGB, 99% P, Hard.Calubrat., 1.07 billion colors, HDMI 2.0 x2, DP 1.4,USB-Type C x1 (90W PDelivery), USB 3.1 Hub, 16 bit 3D LUT, HDR10/HLG,HAdj. 140mm,Tilt -5°-20
BenQ SW272Q е невероятен 27-инчов монитор, който ще помогне на всеки фотограф да вдъхне живот на творенията си. Специалният му панел не допуска досадни отблясъци, което води до визуално изживяване, което е реално като света около вас. В комбинацията със софтуера Paper Color Sync, този монитор ви дава водещи в индустрията резултати като оптималната платформа за точно и надеждно редактиране на снимки. Този забележителен монитор е акредитиран със сертификати Calman Verified, Pantone Validated и Pantone SkinTone Validated. Творческите професионалисти изискват превъзходни цветове и BenQ ги изпълнява. Освен това този монитор поддържа водещ световен софтуер за видео калибриране, Calman и ColourSpace. Настройте 3D LUT (Таблица за търсене) на вашия дисплей за точност и последователност на всички нива. Независимо дали проектирате уеб съдържание в sRGB, ретуширате снимки в Adobe RGB или редактирате 4K видеоклипове в DCI-P3, широкото цветово покритие на BenQ SW272Q демонстрира вашия талант, оставяйки завършената ви работа да изглежда така, както сте планирали. Този монитор позволява на всички професионални фотографи и видеографи да свържат своите SDI устройства към монитора за стабилно и некомпресирано предаване на сигнал и видео изображения с реално качество.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (PowerDelivery 90W, DisplayPort Alt Mode, Data) |
| USB хъб | 2 USB 3.1 Hub, USB Type B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 140 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 27.4 x 45.2 (59.2) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10, HLG; Card Reader - SD/SDHC/SDXC/MMC; Headphone Jack, Shading Hood, Hotkey Puck |
| Стандарти | Verified by CalMAN, Pantone Validated, Pantone SkinTone |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.