Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ EL2870UE, 27.9", TN, 1ms, HDR with B.I.+, 3840x2160, 4K Gaming Monitor, 72% NTSC, FreeSync, LBL, Flicker-free, Smart focus, Super Resolution, 1000:1, DCR 12M:1, 10 bit, 300 cd/m2, HDMI x2, DP, Speakers, Tilt, Metallic Grey
Отличаващ се с водещата HDR технология при мониторите за видео забавление, EL2870U предлага подобрена яркост и контраст, и добавя невероятни детайли и яркост на HDR видеосъдържанието. Лесната клавишна комбинация на EL2870U превключва между 4 нива на HDR и B.I. + режими, което представлява ексклузивната технология Opt-Clarity на BenQ, която позволява на потребителите да избират най-подходяща чистота за излаганото съдържание въз основа на условията в различни среди на гледане, като гарантира, че зрителите могат да се насладят изцяло на прекрасното изображение на HDR, като същевременно се запази възможността за виждане на най-деликатните детайли в слабо осветена среда. Насладете се на изключително ярки, точни и реалистични изображения, както и на много по-висока кадрова честота с 4K резолюция. Ще бъдете изумени от кристално ясните изображения с фини детайли и ще се възползвате от най-оптималното изживяване при гледане.
| Размер на екрана, inch | 28" (71.12 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | TN |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 12 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 170° / 160° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 65.6 x 19.5 x 47.6 cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Smart focus, Super Resolution, Low Blue Light, Flicker-free, Headphone jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.16 mm |
| Стандарти | TUV Flicker-free, TUV LBL, Energy Star 7.0 |
| Честота H/ V | 30 - 135 KHz/24 - 76 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.