Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ MOBIUZ EX321UX, 31,5", Mini LED, IPS, 3840x2160 4K UHD, 144Hz, 1ms, HDR 1000, FreeSync Premier Pro, B.I.+ Gen2, 700 nits, 99% Adobe RGB, 99% P3, 3x HDMI (v2.1), DP (v2.1), USB C PD 65W, USB Hub, Color Shuttle, Height Adj. 100mm, VESA 100, 7.2 kg
Потопете се в гейминг свят, където цветовете се усещат, а не само се виждат, с технологията Gamer-Experienced Color, революционна иновация, която преосмисля гейм цветовете отвъд традиционните граници и превръща всяка сцена в шедьовър на изкуството и емоцията. Разработена чрез обширни тестове и комуникация с геймъри, технологията предлага живописен свят, съобразен с разнообразни предпочитания, гарантирайки, че всяка игра ще бъде визуализирана в най-естетически привлекателната палитра. Чрез анализ и изчисления на съдържанието с AI алгоритъм, BenQ MOBIUZ AI Contrast оптимизира контраста по зони в реално време. С AI Contrast, който разкрива фините детайли в тъмните сцени, балансът между светлото и тъмното достига ново ниво. Можете допълнително да персонализирате предпочитанията си с Color Vibrance и Light Tuner, превръщайки гейминг мултивселената на MOBIUZ в реалност. С 1152 локални зони за затъмняване, моделът EX321UX достига пикова яркост от 1000 нита с HDR, а експертно дефинираните цветови профили на Color Shuttle осигуряват изключително визуално изживяване. Първият монитор на BenQ с eARC предлага потапящо аудио-визуално преживяване, а технологията "Plug and Play" поддържа всички конзоли и платформи с вграден KVM. С вградения KVM можете лесно да превключвате между устройствата си. За конзолно аудио, мониторите с вграден eARC поддържат до 7.1 канала, а вграденият DAC осигурява отлично качество на звука дори при използване на слушалки. Насладете се на безпроблемна свързаност чрез DP 2.1, HDMI 2.1 и USB-C, за да свържете своите бойни станции. Стилният дизайн с елегантни контури и използването на висококачествени материали излъчва усещане за скорост и издръжливост, хармонично допълвайки гейминг конзолите ви. Регулирайте свободно височината, наклона и въртенето на монитора за максимален комфорт, докато Eye-Care технологията защитава очите и осигурява удобство дори при продължителни гейминг сесии.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Статичен контраст | 700:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium Pro |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 3 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB C (PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB Type-C Downstream |
| USB хъб | 3x USB Type-A Downstream, USB Type-B Upstream, USB Type-C Upstream |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 97 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 59.8 x 30.6 x 52.2 cm |
| Цвят | White |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.