Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ ZOWIE XL2740, 27", e-Sports TN LED, 240Hz, 1ms, G-SYNC Compatible, 1000:1, 12M:1 DCR, 320 cd/m2, 1920x1080 FHD, VGA, HDMI, DP, DVI, USB, Flicker-free, Black eQualizer, S Switch, Shield, Color Vibrance, Gray
Уловете всеки детайл от движението и се насладете на най-флуидния геймплей от родния 240Hz монитор на скоростта на опресняване на ZOWIE, който гарантира безупречен изглед на бързо движение и драматични преходи последователно по всяко време. ерният eQualizer увеличава видимостта при тъмни сцени, без да преекспонира светлите зони. Color Vibrance ви предоставя гъвкавостта за лесно настройване на предпочитания цветен тон и прави класирането на цветовете по-дефинирано. С 20 нива на настройките на Color Vibrance можете да получите специфични изисквания и предпочитания за гледане за всички видове геймплей. Стойката с регулиране на височината може да се управлява само с един пръст, което ви позволява лесно да получите предпочитания ъгъл на виждане, максимизирайки комфорта. LCD рамката от серията XL е специално създадена, за да намали отразяването на светлината от екрана, като помага да запазите фокуса си върху играта.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | TN |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 320cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 12 000 000:1 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | DVI |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | - |
| USB хъб | USB: Downstream x2 , Upstream x1 |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | Screen pivots 90 degrees from landscape to portrait |
| Регулиране на височина | 140 mm |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 63.3 x 22.5 x 41.9 (55.9) cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Black eQualizer, Color Vibrance, Low Blue Light, Flicker-free, K Locker, headphone jack, mic jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.311 x 0.311 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.