Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ MU613 DLP, WUXGA; Brightness: 4000 AL; High contrast ratio 10,000:1; 1.1X zoom (1.5 - 1.65); 15,000 hrs lamp life (LampSave mode); 2.8 kg; Noise 29dB (eco); USB Type A x1 (1.5A); Speaker 2W x1; HDMI x2 (1 with MHL); Audio-in, Audio out, White
BenQ MU613 е перфектният проектор за всеки модерен бизнес професионалист. Той ви гарантира, че всяка ваша презентация ще бъде поднесена с професионализъм и лекота. Този проектор има WXGA (1280x800) резолюция, контрастно съотношение 10,000:1, 4,000 ANSI lumens и един вграден 2W високоговорител. Проекторът не допуска натрупването на прах, което увеличава експлоатационния му живот и намалява разходите за поддръжката му. Освен това той разполага със SmartEco режим на работа, която спестява до 70% от мощността на лампата и удължава живота й до 15,000 часа. BenQ MU613 разполага със специален режим на работа (режим „Infographic“), който ви помага да презентирате графики и текст в детайли. Този режим подобрява яркостта на прожектираните изображения и ви осигурява по-добра градация на цветовете. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 2W |
| Шум при работа, dB | 35 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | 1 PC (D-sub), 1 USB Type A, 1 Audio in |
| Изходи | 1 Monitor out (D-sub 15pin), 1 Audio out, 1 RS232 |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа живот, h | 5000/10000/15000 hours (Normal/Eco/SmartEco mode) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.5 x 11.0 |
| Тегло, kg | 2.79 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 245W |
| Други | Keystone Adjustment: 1D, Vertical ± 40 degrees |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.