Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ PU9220+, WHITE, Large Venue Projector with 5000lm, WUXGA, BODY only, Ship without LENS, need to purchase LENS for operation
BenQ PU9220+ е висококачествен проектор, който е специално създаден с цел лесно инсталиране и гъвкавост при употреба. Той разполага с 5 различни по вид достъпни оптични лещи, които ви осигуряват професионална интеграция във всяко помещение. Този проектор ви осигурява впечатляващо визуално изживяване с ултра висока яркост, контрастно съотношение, отлична разделителна способност, безпроблемна поддръжка и трайна надеждност. Високата му яркост ви осигурява ясно съдържание, дори когато прожектирате в светли помещения. Това ви осигурява допълнителен комфорт, тъй като публиката в стаята има възможност да си води бележки и записки с лекота. Този проектор има WUXGA (1920x1200) резолюция, която ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. BenQ PU9220+ може да бъде наклонен вертикално във всякакъв ъгъл, което ви позволява да прожектирате върху тавани, стени и дори подове. Това ви дава предимството да се насладите на впечатляващи визуализации в търговски центрове, галерии, музеи, театри и т.н. Освен това проекторът разполага с широк диапазон на увеличаване на големината на изображенията, фокусиране и хоризонтална/вертикална смяна на лещите, които ви гарантират перфектно пропорционални изображения, независимо от позицията на проектора. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 4 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 |
| Размер на екрана, inch | 80" ~ 500" (203.2 - 1270 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 5W x2 |
| Шум при работа, dB | 39 dBA (Normal), 34 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | DisplayPort, DVI-D, 3 Computer In, Component Video, S-Video, 3 Audio, 2 RCA Audio, LAN Port, RS232, USB TypeA, USB TypeB |
| Изходи | Monitor |
| HDMI | HDMI |
| Лампа живот, h | 1500/2000 hours (Normal/Eco mode) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 43.1 x 32.1 x 16.7 |
| Тегло, kg | 8.5 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 370W |
| Други | BODY only, Ship without LENS, need to purchase LENS for operation |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.