Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LH856UST DLP, Ultra Short-throw, 1080p, 3500 ANSI Lumens, Th Ratio: 0.33, 1000000:1, HDMI 2.0x2, LAN RJ45, 29db (Eco mode), 20,000 hrs lamp life; Computer in x 1; Audio out, Sp.10W x2; USB PS; Wall mount included, Optional Inter.kit (PW30U&PT20)
BenQ LH856UST е интерактивен проектор с ултра къс фокус, който е отличен избор за всеки учител, който иска да превърне класната си стая в място за иновативно споделяне на знания. Този лазерен проектор може да се монтира само на сантиметри от стената или директно над екрана, като елиминира разсейващите сенки и отблясъците. По този начин учениците и учителите имат възможността да работят на дъската в екип свободно, без никакви притеснения. Интерактивният лазерен проектор BenQ LH856UST ви предава удивително ясни изображения с изключително високо контрастно съотношение от 3 000 000:1 за истински дълбоки черни нюанси и живи богати цветове с изящно фини детайли. Той ви осигурява отлична прожекционна производителност, благодарение на 3500 ANSI лумена и 1080p 1920x1080 резолюция, така че да се насладите на ясни, ярки изображения и текст дори в големи и светли класни стаи. Високата яркост ви позволява да държите светлините включени по време на уроците, а широката разделителна способност увеличава видимостта и четливостта при всички видове съдържание. BenQ LH856UST разполага с технологията на BenQ за професионално градиране на цветовете, което го прави подходящ за представяне на различно образователно съдържание. Инфографският режим е чудесен за представяне на текст и графики в детайли, като гарантира по-наситени и живи цветови характеристики от стандартния режим на презентация. Режимът Яркост е проектиран за превъзходна цветова производителност за видео или презентации с изображения. Лазерният проектор BenQ LH856UST може да се включва и изключва мигновено, което значително намалява времето за настройка в сравнение с проекторите с лампа. Той също така разполага с незабавна реакция, като не изисква изчакване за включване или възобновяване за гъвкава работа. С напълно затворен източник на лазерна светлина и иновативен дизайн на запечатан лазерен двигател, този проектор ви осигурява до 38 000 часа работа без поддръжка в режим Eco, елиминирайки необходимостта от смяна на лампи и разходи за поддръжка. За ангажиращи и интуитивни уроци учителите и учениците могат да донесат свои собствени смарт устройства и компютри, за да предават поточно документи, изображения и дори Full HD видеоклипове, улеснявайки открития обмен на идеи и съвместна екипна работа. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 10W x2 |
| Шум при работа, dB | 34 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | Throw Ratio: 0.33 |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-Sub), USB Type A (1.5A power), USB Type Mini B, RJ45, RS232 (DB-9pin), IR receiver (Front), Audio in (3.5mm Mini Jack), Microphone in (Mini Jack) |
| Изходи | Monitor Out (D-Sub), Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2) |
| Лампа живот, h | 20,000/38,000/60,000 hours (Normal/Eco/Dimming) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.7 x 37.6 x 20.8 |
| Тегло, kg | 6.5 kg |
| Цвят | White-Grey |
| Лампа, W | Laser diodes |
| Други | Keystone Adjustment: 2D, Vertical ± 15 degrees; Horizontal ± 15 degrees; Picture Modes: 3D, Bright, Infographic, Presentation, sRGB, User 1, User 2, Vivid; Remote Control (RCS011) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.