Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LK954ST 5100AL, 4K, Laser, 1.1X, TR 0.81-0.89, L/S V+-60%, H+-23%, HDBaseT, LAN , 4K compatible, 3D syn in/out, Remote ID setting, black, 2D keystone, Warping, WBA in Factory, Simulation Mode
BenQ LK954ST е висококачествен проектор, който ви осигурява 4K UHD резолюция за едно истинско визуално изживяване при презентиране. Ултра високата му резолюция ви дава 8,3 милиона различни пиксела за всеки кадър и намалява размазването на пикселите. По този начин получавате картина с брилянтно качество и кристално ясни детайли. Проекторът има висока яркост от 5100 лумена, която ви осигурява ясно съдържание, дори когато прожектирате в светли помещения. Това ви осигурява допълнителен комфорт, тъй като публиката в стаята има възможност да си води бележки и записки с лекота. BenQ LK954ST разполага с впечатляващо контрастно съотношение от 3,000,000:1, което ви гарантира наистина тъмни черни и сиви тонове и ярки и богати цветни тонове. Този проектор разполага с sRGB режим на работа за 92% rec 709 цветова точност и със специален режим Голф, който ви осигурява реалистично и живо прожектиране на трева и небе. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 100 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 4K UHD (3840x2160) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 40 dBA (Normal), 33 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | Throw Ratio: 0.81 - 0.89 |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | USB Type A-1 (2.0/Power Supply2.0A), Display Port, HDBaseT (RJ45) Control/Video/Audio, RS232 in (DB-9pin), Wired Remote in (3.5mm Mini Jack), DC 12V Trigger (3.5mm Jack), 3D Sync in |
| Изходи | Wired Remote out (3.5mm Mini Jack), Audio out (3.5mm Mini Jack), Audio out (S/PDIF) Multi-Channel RAW, 3D Sync out |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2) |
| Лампа живот, h | 20,000 hours (Normal) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 41.6 x 35.1 x 16.6 |
| Тегло, kg | 7 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | Laser |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.