Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LW890UST DLP, WXGA (1280x800), Ultra Short-throw; Throw Ratio: 0.24; Brightness 4000 ANSI Lumens, Super high contrast 3,000,000:1, Laser light source 20,000 hrs life; Sp.10Wx1, Noise level: 32 dB (Eco mode); HDMIx 2; LAN control, Wall mount incl.
BenQ LW890UST е ултра къс фокусен проектор, който ви помага да презентирате с лекота, дори в помещения с по-малки размери. Мощната лазерна проекция на този проектор използва система с двойно цветно колело, за да произведе изключителна цветова производителност чрез увеличаване на съотношенията на цветовете и чистотата на RGBY цветовете, като значително подобрява наситеността на цветовете и блясъка. Това ви гарантира превъзходно визуално изживяване и картина с живи и ярки цветове. Този проектор ви гарантира поразително ясни изображения със супер високо естествено контрастно съотношение от 100 000:1, така че да може да се насладите на истински дълбоки черни нюанси, живи богати цветове и фини детайли. BenQ LW890UST ви осигурява 4000 ANSI лумена и превъзходна яркост, така че да имате възможността да се насладите на ясни и отчетливи цветове и текст дори в големи, светли класни стаи. Високата яркост позволява светлините да останат включени по време на уроците, а запечатаните лазерни банки предотвратяват навлизането на прах, за да минимизират намаляването на яркостта с течение на времето, така че да се насладите на дълготрайна висока яркост. Образователните проекторите на BenQ могат да се включват и изключват незабавно, за да се намали значително времето за настройка в сравнение с други проектори, базирани на лампи. С напълно затворен източник на лазерна светлина, този образователен проектор ви осигурява 20 000 часа работа без поддръжка, предотвратявайки допълнителни разходи за смяна на лампа и поддръжка. Лазерният светлинен източник издържа на влошаване на цвета и яркостта с времето, като предлага значително по-надеждна работа, дори след продължителна употреба. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP, WXGA |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 1280x800 (WXGA) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 35 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | Ultra short-throw ratio 0.24 |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-sub), USB Type A (2.0/Power Supply1.5A), 2 USB Type Mini B (service, PointWrite), RJ45, RS232 in (DB-9pin), IR receiver, S-Video in (Mini DIN 4pin), Composite Video in (RCA), Audio in (3.5mm Mini Jack) |
| Изходи | Monitor out (D-sub 15pin), Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI (1.4b/HDCP1.4/MHL, 1.4b/HDCP1.4) |
| Лампа живот, h | 20,000 hours (Normal) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 50.2 x 40.0 x 16.5 |
| Тегло, kg | 9.06 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | Laser |
| Други | Rec. 709 Coverage: 85%; Keystone Adjustment: 2D, Vertical ± 20 degrees; Horizontal ± 20 degrees; Picture Modes 3D, Bright, Cinema, Presentation, sRGB, User 1, User 2, Vivid; Remote Control: RCA022; IP5X dustproof mechanism |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.