Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ V5000i RGB Laser Projector, 4K UHD (3840x2160), 2500 Brightness (ANSI lumens) , Contrast 2500000:1, HDR/HLG, Rec.709 Coverage 100%, 3D, MEMC, BT2020, Trevolo 20Wx 2, FILMMAKER MODE, Throw Ratio 0.252, with ATV2 dongle, Light Source Life 20 000 hrs
Изживейте истински кино визуализации, които ще ви потопят в света на любимите ви филми и сериали, както никога досега. Насладете се на автентични цветове с ярки и тъмни детайли, подчертани от технологиите CinematicColor и HDR-PRO за най-истинските, зашеметяващи визуални изживявания от комфорта на вашия дом. Само истинските цветове предизвикват чувства на скръб, радост, романтика и тръпка. Проекторът за домашно кино BenQ V5000i разполага със супер широки цветови диапазони CinematicColor 95% BT.2020 и 98% DCI-P3, които ви гарантират, че ще се насладите на точно и прецизно съдържание. Пригответе се да изпитате пълно потапяне в картина с оптимизирано качество и да се насладите на кинематографични и игрални визуализации на едно невиждано досега ниво у дома. В преследване на перфектно качество на картината, технологията BenQ HDR-PRO използва Optimal HDR Tone Mapping, Leading Local Contrast Enhancer и Dynamic BlackTM за преодоляване на ограниченията на яркостта и за оптимизиране на контрастните ефекти за автентично HDR представяне. Освен това технологията Local Contrast Enhancer анализира яркостта на всеки сегмент и настройва гамата независимо, за да ви осигури по-голяма дефиниция на тъмните и ярки детайли и обогатена 4K дълбочина на изображението. Чрез използването на технологията Dynamic BlackTM, оптимизираната за кино BenQ Enhanced Tone Mapping увеличава контраста, за да запази детайлите в тъмните области на прожектираните изображения. Наред с HDR10 и HLG, BenQ V5000i поддържа и най-новата технология HDR10+, която добавя динамични метаданни към изходните файлове на HDR10, за да коригира и оптимизира всеки кадър от HDR видео, подобрявайки детайлите както в светлите, така и в тъмните области на HDR10+ съдържанието. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 2 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 2 500 000:1 |
| Разд. способност | 4K UHD (3840x2160) |
| Размер на екрана, inch | 70" ~ 100" (177.8 ~ 254.0 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 5W x2 Chamber, 15W x2 Woofer |
| Шум при работа, dB | 28 dBA (Normal), 26 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | Ultra short-throw ratio (Throw Ratio 0.25) |
| Опция за безжично прожектиране | Android TV dongle, Bluetooth 5.0, Wi-Fi Standard: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4G/5G), Wireless Projection: AirPlay, Google Cast |
| Входове | 3 USB Type A, USB Type Mini B (service), DC 12V Trigger (3.5mm Jack), RS-232, 2 IR receiver |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack), S/PDIF out |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2), HDMI (2.1/HDCP2.2) |
| Лампа живот, h | 20,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 76.0 x 35.8 x 16.4 |
| Тегло, kg | 13.2 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | RGB Laser |
| Други | Rec. 709 Coverage 100%; Keystone Adjustment: 2D, (Auto) Vertical ± 30 degrees; Horizontal (Auto) ± 30 degrees; Remote Control RCI074 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.