Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ X1300i, LED Gaming Projector, 1080p (1920x1080), 3000 ANSI lumens, 500000:1, Zoom 1.2x, Auto V Keystone, Low input lag 8.33ms, 98% Rec.709, 2xHDMI, USB Type A 5V/2.5A, Audio out, RS232, Hidden space for Android TV dongle, Speakers 5Wx2, 6.4 kg
Най-завладяващият гейминг проектор се нуждае от мигновени игрови режими, аудио въздействие и цялостно управление, с най-доброто входно забавяне, в индустрията, за безпроблемни победи във всеки игрови жанр. X1300i е предназначен за продължително забавление с Android TV за стриймване на съдържание на живо. Дългият живот на LED светлина ви предлага живи цветове, а елегантният дизайн допълва всяка игрална стая. Изживейте напълно изтънчеността и напрежението на виртуалния свят. Докато изследвате разрушена сграда, богата на завладяващи детайли, оставете мощната оркестрова музика, с чист звук и силен бас, да ви води през цялото приключение в средновековната епоха. Изчистените детайли разкриват врагове, които се крият в сенките, докато ви дебнат. Виртуалния съраунд стерео звук подчертава изстрелите, взривовете и стъпките, предупреждавайки ви за приближаващи се заплахи, така че сте готови да посрещнете всеки враг. Сигурни сте, че ще оцелеете в битката. Насладете се на невероятно реалистичните, спортни игри със зелена трева, различни тонове на кожата, ярки екипи и подчертани детайли. Чуйте и разберете ясно гръмките гласове на дикторите, докато феновете приветстват отбора ви. Ще се пренесете направо в центъра на екшъна. Технологията GameMaestro, на BenQ, не само ви осигурява ниска латентност, но също така ви предлага оптимизирани визуални и аудио настройки за FPS, RPG, спортни игри и потребителски EQ с предварително зададени аудио и визуални настройки. Благодарение на CinematicColor, изображенията предлагат живи цветове, докато смесването на аудио с няколко източника, настроено от treVolo-Bongiovi Digital Power Station (DPS), подобрява всяка музика, за да ангажира публиката. Това е един от най-добрите кинематографични проектори за игри, за които можете да си мечтаете. Елегантният и стилен дизайн е удобен за потребителя и е красиво допълнение към всеки интериор. Възможността да го поставите наобратно, с допълнителните крачета за магнитно регулиране, позволява безпроблемна настройка на избраната от вас повърхност.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 500 000:1 (Dynamic Black) |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 (4 aspect ratio selectable) |
| Звук | 5W x2 (Chamber Speakers by treVolo) |
| Шум при работа, dB | 31 dBA (Normal), 27 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.2x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.3 - 1.56 100"@2.87m (100" @ 9.4ft)) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | USB Type A (5V/2.5A Power, Service), RS232 (DB-9pin), IR Receiver x2 (Front / Top) |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI 2.0b, HDCP2.2 |
| Лампа живот, h | Normal 20,000 hours / Eco 30,000 hours / SmartEco 20,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 27.2 x 25.9 x 19.7 |
| Тегло, kg | 6.4 kg |
| Цвят | White-Black |
| Лампа, W | LED |
| Други | Security Bar, Kensington Lock; Keystone Adjustment: 2D, Auto Vertical & Manual Horizontal ± 30 degree; HDR (HDR10, HLG), LumiExpert |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.