Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ W2000+, DLP, 1080p (1920x1080), 15000:1, 2200 ANSI Lumens, VGA, HDMI, RCA, Speakers 2x10W, 3D Ready, Black
Развихрете въображението си и изживейте киното, такова, каквото трябва да бъде с домашните проектори на BenQ. С ултрамодерна елегантност, реалистични Cinematic Color (зрелищни цветове) и поразително остри детайли, проекторите на BenQ допълват луксозния начин на живот чрез развихряне на върхови аудиовизуални преживявания с обикновена безжична свобода. Цветовото покритие Rec. 709 HDTV, 6x скоростно RGBRGB цветно колело, високата естествена ANSI степен на контраст на CinematicColor и сертифицираната по ISFccc калибрация гарантират невероятна ефективност на изображението, което осигурява подробни, резки и ясни визуални ефекти за засилване на удоволствието от домашното кино. Отдайте се на най-рафинирани цветове на най-верните изображения с фабрично калибрирано 100% Rec. 709 цветово покритие. Време е да превърнете хола си в кино от световна класа. Като генерира водещи за индустрията нива на ефективност на естествен ANSI контраст, W2000+ произвежда ясно дълбоки, истински черни цветове и показва фините слоеве и фините детайли в тъмни и ярки сцени без пропуски. Оптичната система 1080p с пълна високоразделителна способност на BenQ използва само оптика от най-висококачествено стъкло за превъзходно проникване на светлина и реалистично качество на изображението. Гениално решение, което увеличава удоволствието Ви от гледането, докато същевременно ви спестява пари, SmartEco автоматично настройва яркостта на лампата спрямо показваното съдържане, осигурявайки ви наситено черно и увеличава контраста за дребен текст и детайлно изображение. Увеличете максимално тръпката от големия екран в минимално пространство с късо разстояние W2000+ на BenQ, който изисква едва 2,5 м за прожектиране на зашеметяваща 100-инчова картина. 2D keystone елиминира трапецовидните ефекти при проектиране от ъгъл или на страничната маса, за да освободите ценно място за активни игри или удобно излежаване.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 2 200 ANSI Lumens |
| Контраст | 15 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | Chamber Speaker 10W x2 |
| Шум при работа, dB | 29 dBA (Normal), 27 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-Sub), Composite Video in, Component Video In, USB Type A, USB Type B, USB Type mini B, Audio in, Audio L/R in, RS232 (DB-9pin) |
| Изходи | Audio out |
| HDMI | 3 HDMI |
| Лампа живот, h | Normal 3500 hours / Economic 5000 hours / SmartEco 7000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 38.1 x 27.7 x 12.2 |
| Тегло, kg | 3.6 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | 240W |
| Други | Keystone Adjustment: 2D, Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees; Picture Modes: Bright,Cinema (Rec.709),Game,ISF Day,ISF Night,User 1,User 2,Vivid TV |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.