Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ W2700, Cine Prime, 4K 3840x2160, HDR PRO, 2000 ANSI lumens, Zoom 1.3x, 30000:1, ISFccc, CinematicColor, Calibration report, 95% DCI-P3, 100% Rec.709, USB Type-A 3.0, Media reader, 2xHDMI, RS232, Audio Out, 12V Trigger,
W2700 4K HDR CinePrime прожекторът, на BenQ, който пресъздава вълнуваща филмова магия в личната ви AV стая, е предназначен за аудио и видео ентусиастите, които искат да видят всеки детайл, за истинско кинематографично изживяване и да се насладят на супер-широкото DCI-P3 цветно пространство с възпроизвеждане, което режисьорите са искали да покажат. CinematicColor технологията използва оптимални цветове, за да пресъздаде най-точните и подобрени изображения. Поддържането на DCI-P3 цветното пространство (покриващ далеч по-голям видим спектър от Rec.709), високият ANSI контраст и ISFccc сертифицирана калибрация, осигурява невероятно изображение, което да допълни удоволствието ви от домашното кино. Оптичната система, поддържаща супер-висока разделителна способност, се състои от 10 елемента, разделени в 8 групи, разположени в метално тяло, изпреварва с много технологията на 1080p прожекторите, с по-голямата проникваща светлина за дълготрайна 4K интензивност, със спиращо дъха цветно представяне, яснота и острота по целият екран. 4K Pixel Enhancer е функция, която засича промените в цветовете, при движението на обектите спрямо техният фон, осигурявайки остри контури и точни текстури на повърхностите. Вмъквайки 36 интерполирани кадъра в сцените, за да постигне плавно и реалистично видео, с 60 кадъра в секунда, Motion Enhancer елиминира насичането и размазването на изображението. Функцията за Flesh Tone предотвратява промяната в цвета на кожата, от светлината на прожекционният лъч, изобразявайки всеки тон на кожата в най-реалистичен оттенък. Предварително настроените звукови режими променят аудио характеристиките, за да предоставят идеалното аудиовизуално изживяване, за всеки тип забавление.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 2 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 30 000:1 |
| Разд. способност | 3840x2160 |
| Размер на екрана, inch | 30" ~ 200" (76.2 ~ 508 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 (6 aspect ratio selectable) |
| Звук | Chamber Speaker 5W x2 |
| Шум при работа, dB | 30/28dBA (Silence mode) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | 2 USB Type A, 1 USB Type Mini B, RS232, DC 12V Trigger |
| Изходи | Audio out |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2) |
| Лампа живот, h | Normal 4,000 hours / Eco 10,000 hours / SmartEco 15,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 38.0 x 26.3 x 12.7 |
| Тегло, kg | 4.2 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 245W |
| Други | Keystone Adjustment: 1D, (Auto) Vertical ± 30 degrees; Product Features: 4K, HDR, HLG, 3D, RGBRGB, 95% DCI-P3, 100% Rec.709, Auto Vertical Keystone, CinemaMaster V+, CinemaMaster A+, ISF, 1.3x zoom |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.