Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ TH671ST Short Throw, DLP, 1080p, 3000 ANSI Lumens, 10 000:1, VGA, HDMI, USB, Speaker, 3D Ready
Насладете се на потапяне в игрите с екран, по-голям от живота, за да запълните Вашето зрително поле с проектор за домашно забавление TH671ST на BenQ, предназначен за видео игри. С висока резолюция, висока яркост, ниска входяща закъснение, LumiExpert, мощен 5W стерео високоговорител и лесна настройка, TH671ST разширява игровия свят, за да Ви накара да се почувствате сякаш наистина сте в играта. TH671ST вкарва вълнуващ екшън във Вашия хол с 16.67 MS ниско входящо забавяне и микросекунди време за реакция на DMD за ултра-гладко изживяване при игри, без нежелано размазване и закъснение на изображението. LumiExpert на BenQ активно разпознава условията на студийната светлина във Вашата среда на гледане и автоматично настройва балансирана визуална яркост за максимален комфорт. Поглезете очите си с изяществото на пълна високоразделителна способност 1080 p визуални ефекти на TH671ST с невероятна чистота на детайлите и острота за най-доброто домашно кинематографично изживяване. 3000 лумена яркост Ви позволяват да гледате с относително ярки настройки или дори с включено осветление. Перфектен за дневни, можете да играете игри или да гледате спорт и филми със семейството си и да видите насладата по лицата си. TH671ST увеличава максимално тръпката в минимално пространство, като изисква по-малко от 1,5 м за прожектиране на зашеметяваща 100-инчова картина. Съкратеното разстояние дава възможност за безгрижно удоволствие от игрите, без пространствени ограничения или главоболия при настройката.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Звук | 5W |
| Шум при работа, dB | 33/29dB |
| Коефициент на увеличение | 1.2x |
| Късофокусен | 0.69~0.83 (100"@1.5m) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-Sub), USB Type A, USB Type mini B, Audio in, RS232 |
| Изходи | Monitor Out, Audio out |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа живот, h | Normal 4000 hours / Eco 10000 hours / SmartEco 10000 hours / Lampsave 15000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.6 x 22.4 x 12.0 |
| Тегло, kg | 2.70 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 240W |
| Други | Keystone Adjustment: 1D, Vertical ± 40 degrees; Picture Modes: 3D,Bright,Cinema,Game,Sport,User 1,User 2,Vivid TV |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.