Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ TH685, Gaming Projector, 1080p (1920x1080), 3500 ANSI lumens, 10000:1, Zoom 1.3x, Low input lag 8.3ms@120Hz, Game Mode, 95% Rec. 709, VGA, 2xHDMI, USB Type A 1.5A, Audio In/Out, VGA out, RS232, 2.8 kg
Създаден за най-доброто гейминг изживяване, TH685 предлага нисък входен лаг (8.3ms) за да изживеете вълненията от видеоигрите, в реално време. Зашеметяващата 1080p HDR графика и 3500 ANSI лумена яркост осигуряват напрегнат екшън, дори и при дневна светлина. Вдъхновяващият звук ви потапя в епичен геймплей, какъвто не сте виждали досега. Преминете на по-горно ниво с хипер реалистични HDR детайли, на огромно Full HD 1080p прожектирано изображение. Използвайте своя TH685 прожектор, за да поведете отбора си към победа, на обширните бойни полета и супер големите игрища. Голямото входно забавяне (т.нар. лаг) е като лошо синхронизиране на устните.То може да превърне оспорваната футболна игра в разочароващо изживяване. Добрата новина е, че TH685 прожекторът има време за реакция от само 8ms, за плавен геймплей в реално време, което е идеално за бързи спортове, решаващи мача стрелби и зависещи от времето битки. "Game" режимът на TH685 прецизно настройва изображения, подобрявайки тъмните сцени с по-голяма яснота и прецизност, помагайки ви да минете на по-горно ниво, като забележите по-рано врагове си и откриете всички тайни в приключенските игри. Използвайки акустиката, вграденият 5W високоговорител на TH685 подчертава всеки звук, за да ви помогне да разпознаете лошите момчета във FPS игрите, с фино настроен "Game Sound" звуков режим, както и да ви даде достъп до аудио настройките.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 5W Chamber Speaker |
| Шум при работа, dB | 35 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.13 - 1.46 100"@2.5m (100" @ 96 inch)) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-Sub), USB Type A (1.5A power), Audio in (3.5mm Mini Jack), RS232 (DB-9pin), IR Receiver x2 (Front / Top) |
| Изходи | Monitor Out (D-Sub), Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI (HDCP2.2) |
| Лампа живот, h | Normal 4,000 hours / Eco 10,000 hours / SmartEco 8,000 hours / LampSave 15,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.5 x 11.0 |
| Тегло, kg | 2.8 kg |
| Цвят | White |
| Други | Security Bar, Kensington Lock; Keystone Adjustment: Auto 1D Vertical ±30 degrees; CinemaMaster Audio+2, LumiExpert |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.