Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell Pro Tower QCT1255, AMD Ryzen 5 PRO 8600G (16 TOPS NPU, 6 cores, up to 5.0GHz, 16 GB: 2 x 8 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, 512GB SSD, Integrated Graphics, 8x DVD+/-RW, Bulgarian Keyboard&Mouse, 180W, Win 11 Pro, 3Y PS
Dell Pro Tower QCT1255 е компактен и надежден настолен компютър, проектиран да осигурява висока производителност и дългосрочна стабилност в натоварена работна среда. Моделът впечатлява с компактен и функционален корпус, който съчетава елегантен дизайн с практичност, като същевременно осигурява лесен достъп до компонентите и възможности за надграждане. Преработен с подобрена термична конструкция, Dell Pro Tower QCT1255 оптимизира въздушния поток и гарантира по-тиха работа дори при високо натоварване. Захранван от енергийно ефективни и мощни AMD Ryzen процесори, той осигурява надеждна изчислителна мощ и необходимата гъвкавост за широк спектър от задачи. Проектиран с мисъл за надеждност, сигурност и дългосрочна експлоатация, Dell Pro Tower QCT1255 се утвърждава като практично решение за динамична и разнообразна работна среда с променящи се изисквания.
| Серия | Dell Pro |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 Pro 8600G 4.30 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 4800MT/s (2x8GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 UDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | 8x DVD+/-RW/RAM 9.5mm Slimline |
| Звук | High Definition Audio Realtek ALC3204 |
| Мрежа | Realtek RTL8111EPP 10/100/1000 Mbps |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 2.0 with SmartPower On, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One global headset port |
| Разширителен порт | One full-height PCIe x16 slot, Two full-height PCIe x1 slots |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard & Dell Optical Mouse |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.4 x 29.3 x 32.4 cm |
| Цвят | Black |
| Чипсет | AMD PRO 665 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.