Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Fury Gaming headset, Hellcat
Добрата комуникация с вашите съотборници ви помага да постигнете по-добри резултати във всяка гейминг ситуация, а висококачественият звук ще ви даде предимство над всеки ваш опонент. Слушалките Fury Wildcat ви дават възможността да реагирате по-бързо, независимо какъв е следващият ход на вашите опоненти. Тези гейминг слушалки комбинират висококачествен звук, чувствителен микрофон и максимален комфорт. Динамичните стерео високоговорители (96 dB динамичен диапазон, импеданс 32 Ohm) и чувствителният микрофон гарантират, че всяка ваша игра ще завърши с победа над враговете ви. Вашият комфорт е гарантиран, благодарение на въртящия се микрофон и на меките големи подложки на слушалките, които са покрити с изкуствена кожа. В допълнение Fury Wildcat са изключително издръжливи, а вградената им LED подсветка ще привлече вниманието на всеки геймър и ще ви отличи сред конкуренцията ви.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm for headphones and microphone |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | yes |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
| Цвят | Black/Blue |
| Други | Additionally, the LED backlight function increases their attractiveness and allows the gamer to stand out among other competitors. |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 96 dB |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.