Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming Chair Nitro 800 Grey
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | 47 - 53 cm |
| Регулируеми подлакътници | 4D Armrest adjustment |
| Заключващ механизъм на облегалката | Frog |
| Наклон | 135 ° |
| Люлеещ механизъм | Rocking function |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | Ergonomic construction |
| Регулируеми възглавници | yes |
| Подсветка | - |
| Материал | Nylon with CareGlide coating |
| Цвят | Black |
| Ширина на седалката | 52 cm |
| Дълбочина на седалката | 50 cm |
| Височина на облегалката | 83.5 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 520 x 500 x 1360 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.