Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 27G411A-B, UltraGear 23.8" IPS, AG, 1ms MBR, 144Hz, 5ms GtG, 1500:1, 250cd/m2, Full HD 1920x1080, sRGB 99%, HDR10, NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync, HDMI, DisplayPort, LG Switch, Headphone Out, VRR, Reader mode Tilt, Black
Нашият монитор поддържа HDR10 и предлага 99% sRGB покритие, осигурявайки широка цветова гама, която позволява висококачествено възпроизвеждане на цветовете чрез IPS дисплея си за едно потапящо гейминг изживяване. Той позволява на геймърите да се насладят на драматичните бойни полета така, както са били замислени от разработчиците на игрите. Мониторът предлага честота на опресняване от 144Hz (овърклок) (естествено 120Hz) за плавни, кристално ясни изображения, като минимизира размазването при движение. Потопете се в още по-завладяваща игра с всеки кадър. 1ms Motion Blur Reduction осигурява гладка игра, намалявайки размазването и "призрачния" ефект. Динамичните и бързо движещи се обекти по време на целия екшън дават на геймърите конкурентно предимство. С поддръжка на AMD FreeSync и сертифицирана съвместимост с NVIDIA G-SYNC, този монитор гарантира изображения без накъсване, изключителна плавност и ниска латентност, предоставяйки ненадмината прецизност и плавност при игра. С функцията Dynamic Action Sync се намалява забавянето на входния сигнал, така че геймърите могат да реагират мигновено в решаващи моменти. Black Stabilizer помага на играчите да забелязват снайперисти в най-тъмните кътчета и да се ориентират бързо при експлозии с проблясък. Фиксираната прицелна точка в центъра подобрява точността при стрелба. Можете лесно да разделите екрана на до 6 отделни прозореца, да променяте темата на дизайна или дори да стартирате платформа за видео разговори чрез зададен бърз клавиш. Мониторът поддържа и PBP и PIP режими за ефективен мултитаскинг с няколко входни източника. Насладете се на повече екран и по-малко разсейване благодарение на ултратънката рамка и минималистичната основа на стойката с почти безрамков дизайн. Плаващата стойка допринася за изчистен и лек външен вид, а гладкото визуално усещане осигурява пълно потапяне - идеално за двойни конфигурации или минималистични работни пространства.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 20 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.1 x 22.0 x 45.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.