Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 27E2N2500, 27" IPS WLED, 2560x1440@120Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 300cd m/2, 1500:1, Mega Infinity DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, LowBlue Mode, Tilt, HDMI, DP
Този монитор е пълен с функции, които ви позволяват да работите с абсолютна прецизност. Неговата Quad HD разделителна способност заедно с честотата на опресняване от 120 Hz и 1 ms MPRT позволяват на този монитор да показва детайлни изображения с най-добрата дефиниция. Дисплеят с IPS използва иновативна технология, която ви дава изключително широките ъгли на гледане от 178/178 градуса, а това прави възможно дисплеят да се гледа от почти всеки ъгъл. За разлика от стандартните TN панели IPS дисплеят ви дава забележително отчетливи образи с наситени цветове, което го прави идеален не само за снимки, филми и интернет, но и за професионални приложения, които изискват точност на цветовете и постоянна яркост по всяко време. Тези дисплеи Philips предлагат кристалночисти изображения с Quad HD 2560 x 1440 или 2560 x 1080 пиксела. Използвайки висококачествени панели с висока гъстота на пикселите благодарение на високоскоростни връзки, тези нови дисплеи вдъхват живот на вашите изображения и графики. Независимо дали сте взискателен професионалист, който се нуждае от изключително детайлна информация за CAD-CAM приложения, използвате приложения за 3D графика, или сте финансов гений, който работи с огромни електронни таблици, дисплеите Philips ще ви осигурят кристалночисти изображения.SmartContrast е технология на Philips, която анализира съдържанието на екрана и регулира автоматично цветовете и интензитета на подсветката, като подобрява динамично контраста и дава най-добрите цифрови изображения и видео и най-добрата картина при игри с тъмни полутонове. Когато изберете икономичен режим, контрастът се регулира и подсветката се настройва фино за точното възпроизвеждане при всекидневните офис приложения, в съчетание с по-малко потребявана електроенергия.High Dynamic Range осигурява чувствително по-различно визуално изживяване. С удивителна яркост, несравним контраст и завладяващ цвят изображенията оживяват с много по-голяма яркост, като същевременно съдържат много по-дълбоки, по-изразени нюанси на тъмните цветове. Това прави по-пълна палитра от богати нови цветове, невиждани преди на екран, което ви дава визуално изживяване, което ангажира сетивата ви и вдъхновява емоции. Нашият режим LowBlue и технологията Flicker-free са създадени да намаляват напрежението и умората на очите, които често са причинени от прекарване на дълги часове пред монитора.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | - |
| Енергиен клас | C |
| Консумация, kWh/1000h | 13 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.6 x 20.0x 45.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | FlickerFree, Low Blue Mode |
| Разстояние м/у точките, mm | 0,2331 x 0,2331 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.