Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Thomson 40" FHD Google TV; 1920 x 1080 (FHD), DLED, 60 Hz, HDR10, Dolby Audio, Google Cast, DVB-T/T2/C/S/S2, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI 3 (1.4), USB 2 (2.0), Hotel mode, Side Feet, White
Насладете се на ясни и прецизни изображения и по-умен начин за гледане с Thomson Google TV 40" Full HD в бял цвят. Създаден за плавно ежедневно гледане, той съчетава ясна картина с мощни смарт функции, които подобряват вашето домашно забавление. С операционната система Google TV 5.0 лесно можете да разглеждате и достъпвате съдържание от всичките си любими стрийминг услуги на едно място. Персонализираните потребителски профили гарантират, че всеки член на семейството получава препоръки, съобразени с неговите интереси. Разгледайте голямо разнообразие от съдържание с достъп до над 400 000 филма и предавания и използвайте Google Cast, за да стриймвате снимки, видеа и приложения от съвместим смартфон или таблет. С Google Assistant можете да управлявате телевизора, да търсите съдържание или да контролирате смарт домашни устройства само с гласови команди. Елегантният безрамков дизайн добавя модерен щрих към вашия дом, а технологията Dolby Audio осигурява завладяващ звук, който съответства на действията на екрана. Вграденият троен тунер позволява гъвкаво приемане на телевизионен сигнал чрез сателит, антена или кабел. Включеното ергономично дистанционно управление с подсветка на бутоните предлага удобно използване дори при слаба светлина, а специалният бутон Favorite App ви предоставя достъп с едно натискане до най-използваното от вас приложение.
| Размер на екрана, inch | 40" (101.6 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Google TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2x8W, Dolby Audio, Digital Surround, AV Stereo, Equalizer/Balance |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, CI+, AV IN, SPDIF optical, HEVC/H.265 |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 36 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 89.0 x 17.0 x 56.0 cm |
| Цвят | White |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Smart асистент | Works with Google Assistant |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.