Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim MYF-01 MyFinder Bluetooth Item Finder 1 pack Black
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Съвместимост | Works with iPone, iPad, MacBook |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.2 32 bit processor |
| Високоговорител | Buil-in buzzer (about 60dB at 25cm) |
| Водоустойчивост | IP66 Waterproof & Dustproof Level |
| Батерия | User-replaceable CR2032 |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 44 x 43 x 11 mm |
| Тегло, g | 13 g |
| Други | 1 pack |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.