Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ExpertCenter D7 Mini Tower,D701MER-7147003790, Intel i7-14700 2.1GHz (33MB Cache, up to 5.3GHz, 20 cores, 28 Threads), 32GB (16GB DDR5 U-DIMM *2 , 1TB PCIE SSD G4, Intel UHD Graphics, 180W, 15L, Black, Wired keyboard (USB)
| Серия | ExpertCenter |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache |
| Памет, GB | 32GB 5600 MT/s (2x16GB) |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 U-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe G4 |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | 1 M.2 connector for WiFi, 1 M.2 2280/2230 connector for storage, 1 M.2 2280 connector for storage |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 5 USB 2.0 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5mm combo audio jack, 1 Headphone, 7.1 channel audio (microphone, line-out, Line-in) |
| Разширителен порт | 2 PCIe 3.0 x 1, 1 PCIe 4.0 x 16, 4 SATA 6.0Gb/s ports |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | VGA |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | Wired optical mouse (USB), Wired keyboard (USB) |
| Windows OS | - |
| Кутия | Mini |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.5 x 29.6 x 34.7 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Trusted Platform Module (Firmware TPM), Kensington lock |
| Чипсет | Intel B760 Chipset |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.