Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Epson EB-L690SE
Вдъхновяващ късофокусен професионален проектор 4KE за завладяващи пространства Яркост от 6 000 лумена с технология за подобряване на картината до 4K при 60Hz. Осигурявайки ясни и ярки изображения с до 4,6 милиона пиксела, този бюджетен лазерен проектор е идеален за големи дисплеи в професионални пространства. Компактен късофокусен дизайн за завладяващ дисплей. Проектирайте мащабируеми изображения до 500 инча с късофокусна пропорция от 0,5–0,7:1 и 1,4-кратно увеличение, което създава завладяващи визуализации без сенки и отблясъци в компактни пространства. Тиха работа. Осигурява висококачествен дисплей при ниско ниво на шум от 36dB или 26dB в екорежим, като гарантира тиха и фокусирана среда за завладяващо визуално изживяване. Различни възможности за монтиране, без усилия. Фиксираният централен обектив с ръчно отместване на обектива и усъвършенстваните функции като регулиране на фокуса на ъглите осигуряват лесна настройка и адаптивност за всяка среда. Усъвършенствани инструменти за монтиране. Включва широка гама от безплатни софтуерни инструменти и допълнителен модул за външна камера за усъвършенствана гъвкавост при монтаж. Направете устойчив избор с Epson Изработена от 19% рециклирана пластмаса, нисък разход на енергия, по-малко опаковъчни материали и експлоатационен живот до 30 000 часа в екорежим (20 000 часа в нормален).
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter |
|---|---|
| Яркост, lumens | 6000 / 4200 lumens (normal/eco) |
| Контраст | Over 5.000.000 : 1 |
| Разд. способност | Full HD 1920x1200 (WUXGA), 4K Enhancement |
| Размер на екрана, inch | 100" ~ 500" |
| Поддържане на формати | 16:10 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 26 dB (Normal), 36 dB (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Manual, Factor: 1 - 1.35 |
| Късофокусен | up to 500" with a short throw ratio of 0.5–0.7:1 and 1.4x magnification |
| Опция за безжично прожектиране | Wi-Fi, Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n (optional), built-in wireless LAN unit |
| Входове | 2 x HDMI (HDCP 2.3), 1x HDBaseT, 2 x USB 2.0 Type A, 1 x USB 2.0 Type B |
| Изходи | HDMI out, Stereo mini jack audio out |
| HDMI | HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 44.0 x 36.8 x 15.1 |
| Тегло, kg | 9.3 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | Laser Diode, 362 W |
| Други | A/V mute, Auto power on, Customizable user logo, Direct Power on/off, Document camera compatible, Edge blending, Home screen, JPEG viewing, Network projection, OSD copy function, Point correction, Quick Corner, Schedule function, Split screen function |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.