Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Градински стол VOULA съчетава модерен дизайн и функционалност, превръщайки се в перфектното допълнение към всяка тераса или двор. Изработен от устойчиви материали, този градински стол предлага дълготрайна издръжливост и стил. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Цвят | Крем |
|---|---|
| Тип стол | Градински стол |
| Седалка - материал | Текстилен |
| Облегалка - материал | Текстилен |
| Крака - материал | Праховобоядисан Алуминий |
| Цялостна височина | 87 см |
| Височина седалка от земята | 45 см |
| Дължина облегалка | 42 см |
| Дълбочина седалка | 46 см |
| Дълбочина | 57 см |
| Ширина | 47 см |
| Ширина седалка | 41 см |
| Натоварване | 120 кг |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.