Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
ADATA MARS 980 Blade 1TB Gen 5
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 1 000 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 14,000MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 10,000MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe Gen5 x4 |
| Цвят | Silver |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 4.5 mm |
| Тегло, g | 12.0 g |
| Други | NAND Flash: 3D NAND; Controller: SM2508 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.