Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC 27P2Q, 27" IPS WLED, 1920x1080@75Hz, 4ms GtG, 300cd m/2, 1000:1, 50M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, 2Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, D-SUB, DVI, HDMI, DP, USB hub
AOC 27B2H/EU е 27-инчов монитор, който ви осигурява ненадминато визуално изживяване. Модерният му IPS панел ви дава ярки и наситени цветове, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Тънкият му дизайн и модерният му външен вид ви гарантират, че може да го поставите на всяко бюро. Този монитор ви осигурява перфектна картина и изображения с ярки и качествени цветове. Широкият му ъгъл на видимост (до 178°) ви гарантира, че всяко изображение ще запази реалните си цветове, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Благодарение на своята Full HD 1920x1080 резолюция, този монитор ви позволява да се наслаждавате на любимите си филми, сериали и игри както никога досега. Благодарение на високата си резолюция, този монитор ви позволява да се наслаждавате на ярка картина с отлични детайли, без да ви е необходима графична карта от висок клас и без да използвате много от ресурсите на вашата система. На практика този монитор няма никакви рамки от трите си страни, което ви помага да се фокусирате върху дисплея по-лесно и ви позволяват да работите ефективно на няколко монитора едновременно. AOC 27B2H/EU разполага със специална АОС технология, която минимизира вредното за очите ви трептене, а технологията AOC Lowblue Light предпазва зрението ви от вредната синя светлина, като по този начин напрежението в очите и главоболието са сведени до минимум.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | DVI |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB 3.2(Gen1) |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | -180° ~ 180° |
| Вертикално завъртане | ± 180° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.4 x 20.0 x 61.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Adaptive Sync, Flicker Free, Low Blue Light, Headphone out |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Честота H/ V | 30 - 85 kHz/48 - 75 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.