Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Apacer AC237, 4TB 2.5" SATA HDD USB 3.2 Portable Hard Drive
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 4 000 GB (4 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Интерфейс | SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification |
| Цвят | Black |
| Други | (L)128.5 x (W)79.4 x (H)20.2 mm, 247.4 g |
| Скорост, об/мин | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.