Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
APC Smart-UPS 750VA LCD 230V with SmartConnect
Това висококачествено непрекъсваемо ТЗИ от АРС ви гарантира перфектна защита за вашите важни електрически устройства. Той осигурява интелигентна и ефективна защита и ви гарантира, че може да работите продуктивно и спокойно. Това ТЗИ е идеалният избор за сървъри, POS терминали, рутери, суичове и други мрежови устройства. Батерията на ТЗИ-то извършва периодична самодиагностика, която ви гарантира, че всеки проблем с батерията ще бъде засечен своевременно и ще знаете кога е необходимо да я подмените. Освен това UPS-ът има прецизно и умно зареждане, което подобрява производителността на батерията и надеждността й. Това ТЗИ включва свързаното към него оборудване автоматично след като се е изключил в случаи на изтощаване на батерията му.
| Вх.напрежение, V | 230V, 50/60Hz +/- 3 Hz |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 500W / 750VA |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | (6) IEC 320 C13 (Battery Backup), (2) IEC Jumpers (Battery Backup) |
| Технология | Line-Interactive |
| Други | AVR; Multi-function LCD status and control console; SmartSlot, USB |
| Батерия, тип | Lead-acid battery, 24 V, 7 Ah |
| Стандарти | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.