Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ROG Swift OLED PG27AQDP Gaming monitor 27 ", WOLED panel, 480 Hz (above 360Hz), 0.03 ms (GTG), FreeSync Premium, custom heatsink, ASUS OLED Care+, AI Assistant, VESA DisplayHDR 400 True Black, uniform brightness, 99% DCI-P3, true 10-bit color
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | OLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 480Hz |
| Яркост, cd/m2 | 450cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Наклон | -5 ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 30° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.5 x 27.4 x 54.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.229 x 0.229 mm |
| Стандарти | cTUVus, CB, CE, EAC |
| Честота H/ V | 30 - 890 kHz / 40 - 480 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.