Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ EW800ST, Short Throw, Wireless Android-based Smart Projector, DLP, WXGA (1280x800), 16:10, 3300 Lumens, 20000:1, Speaker 2W, USB Reader for PC-Less Presentations, Built-in Firefox, LAN, BT 4.0, Dual Band WiFi, 3D, Lamp 200W, up to 15000 hrs, White
BenQ EW800ST е късо фокусен мултимедиен проектор, който ви помага да превърнете всяко помещение в професионална конферентна зала. Той разполага със софтуера за видео конференции TeamViewer Meeting, който ви помага да проведете всяка ваша среща на голям екран. Освен това проекторът разполага и с функцията AMS (Account Management Service), която ви дава директен достъп до облака без да е необходимо да използвате лаптоп. В допълнение проекторът идва с вграден WPS софтуер, който ви позволява да отваряте и да редактирате Microsoft Office файлове. BenQ EW800ST ви дава предимството да копирате съдържанието на устройства, които са свързани в същата мрежа като проектора и да прожектирате съдържанието им чрез него. По този начин ще опростите и улесните работния си процес и ще увеличите продуктивността си. Този проектор има WXGA (1280x800) резолюция, която ви осигурява ярки и ясни изображения с отлична яркост и точност. Освен това той разполага с функция за безжично прожектиране без да е необходимо да инсталирате допълните драйвери. Тази функция е съвместима с повечето мобилни устройства и ви позволява да ги използвате много бързо и удобно. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 300 ANSI Lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Разд. способност | 1280x800 |
| Размер на екрана, inch | 60" ~ 180" (152.4 ~ 457.2 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 2W |
| Шум при работа, dB | 33 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | Short-Throw Projection |
| Опция за безжично прожектиране | Dual Band 802.11ac/b/g/n, 2.4G/5G, Bluetooth 4.0 |
| Входове | 1 PC (D-sub), 2 USB Type A, 1 USB Type Mini B, Audio in, LAN (RJ45), RS232 (DB-9pin) |
| Изходи | 1 Monitor out (D-sub 15pin), Audio out, |
| HDMI | HDMI |
| Лампа живот, h | Normal 5,000 hours / Economic 10,000 hours / SmartEco 10,000 hours / LampSave 15,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.6 x 25.0 x 12.0 |
| Тегло, kg | 2.6 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 200W |
| Други | Keystone Adjustment: 1D, Vertical ± 30 degrees |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.