Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LU960ST DLP, WUXGA 1920x1200, 5500AL, Laser light, Contr. 3,000,000:1, Short-Thr.(0.78~0.84); 1.1X, 20,000 hrs life; Noise level: 37/35 dB (Normal/Eco mode), HDMI2.0, Displayport; HD-baseT; LAN control; DC 12V Trigger; Wired remote,3D Sync in/out
LU960ST е страхотно прожекторно предложение от BenQ, което ви осигурява ясни и точни изображения, дори в компактни и силно осветени помещения. С впечатляваща разделителна способност WUXGA (1920 x 1200), която далеч надхвърля Full HD 1080p, този лазерен проектор ви предлага повече детайли и зашеметяваща яснота при прожектиране на изображения с висока разделителна способност. Мощната лазерна проекция на BenQ LU960ST използва система с двойно цветно колело, за да произведе несравнима цветова производителност, която постига 92% Rec.709 цветово покритие. Чрез увеличаване на цветовите съотношения и чистотата на RGBY цвета, този проектор драматично подобрява наситеността на цветовете, за да ви осигури превъзходно качество на представяне. BenQ LU960ST има ултракъс фокус, което го прави идеален избор за инсталиране и употреба в места с ограничено пространство. Този проектор работи с DLP технология, която ви предоставя дълготраен и надежден цвят за целия живот на проектора. DLP чипът е оценен за 200 000 часа и ще показва зашеметяващи бели и точни цветове без риск от пожълтяване с течение на времето. Включвайки сензор за цветно колело с гениални функции против натрупване на прах, BenQ LU960ST удължава оптималната производителност, като отблъсква праха, който може да се натрупа върху традиционния сензор, за да блокира инфрачервения сигнал и да причини трептене, необичайни цветове или дори изключване. Освен това този проектор разполага със специален персонализиран светлинен режим, който модулира изходната мощност на светлината от 25% до 100% при 1% скорост, като оптимизира проектираното изображение в различни ситуации, спрямо околното осветление. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 37 dBA (Normal), 35 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | Short-Throw 0.78 - 0.84 |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-sub 15pin), Display Port, LAN (RJ45), HDBaseT(RJ45) (Control/Video/Audio), USB Type A (2.0/Power Supply1.5A), USB Type Mini B (service), DC 12V Trigger(3.5mm Jack), RS232 in (DB-9pin), 3D Sync in, Audio in (3.5mm Mini Jack), Wired Remote in (3.5mm) |
| Изходи | Monitor out (D-sub 15pin), Audio out (3.5mm Mini Jack), 3D Sync out |
| HDMI | 2 HDMI in (2.0a/HDCP2.2), HDMI out |
| Лампа живот, h | 20,000/38,000/75,000 hours (Normal/Eco/Dimming) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 48.0 x 40.2 x 18.3 |
| Тегло, kg | 12 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | Laser |
| Други | Rec. 709 Coverage: 92%; Keystone Adjustment: 2D, Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees; Picture Modes: 3D, Bright, DICOM SIM, HDR10, HLG, Presentation, sRGB, User 1, User 2, Video |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.