Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ SW753+, Installation Projector, DLP, 1920x1080, 5000 ANSI Lumens, 13,000:1; Zoom 1.5X, Corner fit, Network Control and Management, 10Wx1 speaker, SmarEco, HDMI x2; MHL x1, USB A (USB Power 5V/1.5A), DC 12V trigger, White
BenQ SW753+ е перфектният проектор за всеки модерен бизнес професионалист. Той ви гарантира, че всяка ваша презентация ще бъде поднесена с професионализъм и лекота. Този проектор има 1920x1080 резолюция, контрастно съотношение 13,000:1, 5,000 ANSI lumens и един вграден 10W високоговорител. Отличната му резолюция ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. Всяка ваша презентация ще бъде едно истинско визуално изживяване! Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 13 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 25'' ~ 324'' (63.5 - 823 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 10W(peak) x1 |
| Шум при работа, dB | 36 dBA (Normal), 31 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.5x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | Computer (Share with component), Composite Video, S-Video, Audio, RCA Audio, Microphone, RS232, LAN Port, USB TypeA, USB (Type Mini B) |
| Изходи | Monitor, Audio |
| HDMI | 2 HDMI/MHL |
| Лампа живот, h | 2500/3500/4500 hr (Normal/Eco/SmartEco mode) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 23.3 x 11.7 |
| Тегло, kg | 3.3 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 310W |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.