Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Chieftec Chieftronic M2
| Тип кутия | Micro Tower |
|---|---|
| Вентилатори | Front: up to 2 x 120 mm or up to 2 x 140 mm; Top: up to 2 x 120 mm; Rear: up to 1 x 140 mm |
| Поддържани радиатори | Front: 280 mm; Top: 240 mm |
| Комплектация | Pre-installed fans: Front: 2 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm |
| Интерфейс | 2 x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), 2 x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-in |
| Поддържани дискове | 2 x 3.5", 2 x 2.5" or 4 x 2.5" |
| Разширителен слот | 4 Slots |
| E-ATX | - |
| ATX | - |
| mATX | yes |
| ITX | yes |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Макс. височина на охладител, mm | 200 mm |
| Макс. дължина на видеокарта, mm | 340 mm |
| Макс. дължина на захранване, mm | 160 mm |
| Тегло, kg | 7.47 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 398 x 273 x 345 mm |
| Цвят | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.