Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell E2726DS, 27" QHD Anti-Glare, IPS, 5ms, 1000:1, 300 cd/m2, 2560x1440, 100Hz, HDMI, DisplayPort, ComfortView, Speakers 2 x 2 W, Height adjustable, Swivel,Pivot, Tilt, Black
Получете всичко необходимо за по-висока продуктивност с този 27-инчов QHD монитор, отличен с 3-звезден рейтинг за комфорт на очите от T?V Rheinland и допълнен от технологията ComfortView Plus за максимално визуално удобство. Високата честота на опресняване от 100 Hz намалява трептенето, осигурява по-плавно превъртане и по-естествено възпроизвеждане на движението. Намалете излагането на вредна синя светлина, без да правите компромис с точността на цветовете, благодарение на ComfortView Plus - вградена и винаги активна технология. Ще усетите разликата, тъй като ComfortView Plus минимизира жълтеникавите оттенъци, характерни за софтуерните решения за намаляване на синята светлина, и запазва по-висока вярност на цветовете. Наслаждавайте се на изключителна яснота с QHD резолюция (2560 х 1440), която подчертава всеки детайл. Технологията IPS (In-Plane Switching) осигурява консистентно качество на изображението в широк зрителен ъгъл от 178°/178°. Ултратънките рамки ви позволяват да виждате повече и да се разсейвате по-малко. За по-добро звуково изживяване мониторът разполага с вградени двойни 2W високоговорители, които предлагат чист и отчетлив звук. Мониторът предлага регулиране по височина, накланяне, хоризонтално завъртане и завъртане по оста в портретен режим, за да осигури максимален комфорт през целия ден. Easy Arrange ви позволява да подреждате приложенията в предварително зададени зони и да организирате до пет прозореца едновременно, а Easy Arrange Memory запазва и автоматично възстановява предпочитаните подредби, когато ви е нужно. Работете удобно по всяко време, ден или нощ, като оставите мониторът автоматично да регулира яркостта и контраста според вашия ритъм.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | -173° / 173° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 22 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 21.1 x 51.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.