Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Headset Toron 531 With Microphone White
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | Mini Jack 3.5 mm x1; Mini Jack 3.5 mm x2 |
| Микрофон | Built-in microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Cable-integrated |
| Дължина на кабела, m | 1 m |
| Цвят | White |
| Други | Two sets of earpads; Detachable cable and microphone; Controller with volume wheel and mic mute; Large 50mm drivers |
| Честотен обхват, Hz | 20 - 20000 Hz |
| Чувствителност, dB | mic: -42 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.