Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming Chair Nitro 550 G2 Grey
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | Total height: 127.5 - 134.5 cm, Seat height: 46.5 - 53.5 cm |
| Регулируеми подлакътници | 1D, Comfortable armrests with height adjustment |
| Заключващ механизъм на облегалката | - |
| Наклон | 135° |
| Люлеещ механизъм | Rocking function |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | yes |
| Регулируеми възглавници | Ergonomic lumbar and headrest cushions for optimal comfort |
| Подсветка | - |
| Материал | Seat upholstery material: Fabric, Castors material: Nylon with CareGlide coating, Base material: Metal |
| Цвят | Grey |
| Тегло, kg | 18 kg |
| Ширина на седалката | 53.5 cm |
| Дълбочина на седалката | 50 cm |
| Височина на облегалката | 83.5 cm; Backrest width: 57 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 57 x 50 x 134.5 cm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.