Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture Go pro 2 Black, 1.32" AMOLED, 466*466, Powered by Dual Core & Syntra AI, Bluetooth Call, 1ATM Waterproof, Sixth Generation Health Sensor, Stainless Steel, Up to 10 days daily use
HiFuture Go Pro2 е елегантен и модерен смарт часовник, създаден за ценителите на стила, комфорта и високата функционалност. Изработен от премиум неръждаема стомана, той съчетава издръжливост и изтънчен дизайн с лек, ергономичен профил и плавни извивки, осигуряващи максимален комфорт при носене през целия ден. Яркият 1.32-инчов AMOLED дисплей представя всяка нотификация и детайл с изключителна яснота и контраст. Мощният двуядрен процесор и интелигентната система Syntra AI осигуряват бърза, плавна и надеждна работа, без забавяния. Go Pro2 ви дава възможност да приемате и осъществявате обаждания направо от китката, като прави комуникацията бърза и удобна. А с батерията, която издържа до 10 дни с едно зареждане, той е стилен и надежден спътник, на който можете да разчитате навсякъде и по всяко време.
| Дисплей, inch | 1.32" (3.35 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 466x466 |
| Сензорен дисплей | Amoled |
| Памет, MB | 256MB |
| Съвместими операционни системи | OS9.0 Above, Android 9.0 Above |
| Графичен процесор | ATS3085LM |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Сензори | Heart Rate Sensor, Sleep Monitor, Pedometer, Blood Oxygen |
| Допълнителни функции | Sports Mode, Remote Control, Alarm, Find phone, Brightness adjustment, Mute setting, Reset, Power Off |
| Съобщения | WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, Linedln, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk |
| Водоустойчивост | 1ATM |
| Батерия, mAh | 350mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 45 x 45 x 11.2 mm |
| Цвят на корпуса | Black |
| Цвят на каишката | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.