Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture Aurora Dark Green, 1.43" AMOLED, 466*466, Powered by Dual Core & Syntra AI, Bluetooth Call, IP68 Waterproof, 24/7 True Heart Rate & Blood Oxygen Sensor, Up to 10 days daily use, Magnetic Strap
HiFuture Aurora е смарт часовник, който впечатлява с изчистен, минималистичен дизайн и кръгъл циферблат, който придава премиум вид и лесно се съчетава с всеки стил. Той разполага с ярък 1.43-инчов AMOLED дисплей, осигуряващ ярки, наситени цветове и кристално ясна визуализация. Създадена за комфорт и елегантност, магнитната каишка осигурява надеждно и стабилно прилепване, като добавя нотка модерна изтънченост и прави устройството толкова стилно, колкото е и функционално. Благодарение на интелигентната система Syntra AI устройството предоставя по-персонализирано изживяване и по-лесно управление на ежедневните задачи. HiFuture Aurora позволява приемане на обаждания и получаване на известия директно на китката, което прави комуникацията по-удобна и бърза. С над 170 спортни режима, HiFuture Aurora е вашият перфектен фитнес спътник, който следи ключови показатели като пулс, изгорени калории и резултати от тренировките, давайки ви възможност да достигнете нови върхове във всяка активност.
| Дисплей, inch | 1.43" (3.63 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 466x466 |
| Сензорен дисплей | On-cell, AMOLED |
| Памет, MB | 256MB |
| Съвместими операционни системи | iOS10.0 Above, Android 10.0 Above |
| Чипсет | ATS3085L |
| Графичен процесор | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | - |
| NFC | - |
| Сензори | Heart Rate Sensor, Gravity Sensor, Sleep Monitor, Pedometer, Blood Oxygen |
| Допълнителни функции | Sports Mode, Remote Control, Menstrual Cycle, Alarm, Find phone, Brightness adjustment, Mute setting, Reset, Power Off |
| Съобщения | WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, Linedln, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk |
| Водоустойчивост | 1ATM |
| Батерия, mAh | 280mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 46 x 46 x 12 mm |
| Цвят на корпуса | Green |
| Цвят на каишката | Green |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.