Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture ASCENDO Latte, Bluetooth 5.3, IPX7 Waterproof, 20W Output, Pair to Play (TWS Mode), Up to 15 Hours Playtime, Built in 2-in-1 Amplifier
HiFuture Ascendo е твоят доверен спътник, който създава настроение и допълва всяко твое приключение. Ултратънкият профил на тонколоната се побира без усилие в раница, куфар или дори в по-голям джоб на яке. С Ascendo всеки бийт звучи силно и кристално ясно, обгръщайки те с богато 20W аудио изживяване. Подсили музиката си с дълбок бас и чист звук – Ascendo превръща всяка песен в потапящо и завладяващо пътешествие, независимо къде се намираш. Прецизно настроеният звук се адаптира към всеки жанр, правейки слушането толкова уникално, колкото и твоя плейлист. Елегантният и издръжлив текстилен дизайн съчетава стил и производителност, превръщайки Ascendo в идеално допълнение към всяко модерно пространство. Усъвършенстваната безжична технология 5.3 осигурява стабилна свързаност, а 15-часовият живот на батерията те придружава от ранни походи до късни вечери край огъня. С IPX7 водоустойчивост спонтанните плувания и плажните партита вече не спират твоя звук, а с режима True Wireless Stereo (TWS) можеш да сдвоиш две тонколони Ascendo за двойно по-мощен стерео ефект. Лека, издръжлива и винаги готова за път, Ascendo е музиката, която винаги е до теб, превръщайки всяко пътуване в незабравимо изживяване.
| Контрол на звука | yes |
|---|---|
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Честотен обхват, Hz | 170Hz-20KHz |
| Изх. мощност, W | 20W |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Размери, mm | 149 x 99 x 40 mm |
| Тегло, g | 295 g |
| Цвят | Latte |
| Други | Pair to Play (TWS Mode) |
| Размер на високоговрителя, mm | 52mm |
| Режими на звука | Mono or TWS Mode |
| Живот на батерията, часове | 15 h |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.