Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture Ripple Black, 2-Way Speaker System, 20W*1+10W*1, IPX7 Waterproof, Up to 12 Hours Playtime, Bluetooth 5.3, Pair to Play (TWS Mode)
HiFuture Ripple е преносима безжична тонколона, създадена да осигури чист и балансиран звук, независимо дали е поставена изправена, легнала или закачена за раница, като във всяка позиция възпроизвежда равномерни тонове. Отличава се с ясното възпроизвеждане на отделни инструменти, нюанси във вокалите и балансиран звук с отчетливи високи честоти и плътен бас, благодарение на мощните 10W високочестотен и 20W нискочестотен говорител. Разполага със стабилна Bluetooth 5.3 връзка и батерия, която позволява до 12 часа възпроизвеждане с едно зареждане. Със своя водоустойчив корпус със защита IPX7 и здрав силиконов дизайн тонколонката е подходяща за използване на открито, а TWS функцията позволява свързване на две тонколонки едновременно за по-силен и пространствен звук.
| Контрол на звука | yes |
|---|---|
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Честотен обхват, Hz | 70Hz-20KHz |
| Изх. мощност, W | 20W x 1 + 10Wx 1 |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Размери, mm | 201 x 74 x 83 mm |
| Тегло, g | 615 g |
| Цвят | Black |
| Други | Pair to Play (TWS Mode) |
| Режими на звука | Mono or TWS Mode |
| Живот на батерията, часове | 12 h |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.