Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture Vocalist100 Silver, 20W Output, Karaoke Enable, Two Wireless Microphone, 4000mAh Battery (Support Power Bank), RGB Lighting, Pair to Play (TWS Mode), Bluetooth 5.3
HiFuture Vocalist 100 осигурява завладяващо аудио изживяване с 25 W чиста звукова мощност, която изпълва всяко пространство с богат и динамичен звук. Благодарение на високоефективната 3600 mAh батерия, можете да се наслаждавате на часове музика без притеснения от често зареждане. Компактният и лесен за пренасяне дизайн позволява да вземете тонколоната навсякъде с вас и с лекота да озвучите партита както на закрито, така и на открито. Вграденото RGB осветление ви дава възможност да променяте светлинните ефекти според настроението си и да създадете перфектната атмосфера за всеки повод, а TWS функцията позволява безжично свързване на две тонколони Vocalist за истински стерео звук и още по-потапящо аудио изживяване.
| Контрол на звука | yes |
|---|---|
| Микрофон | 2x Microphones |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type C, USB type A |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Честотен обхват, Hz | 20Hz-18KHz |
| Изх. мощност, W | 150W |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Размери, mm | 107 x 77 x 124 mm |
| Тегло, g | 580 g |
| Цвят | Silver |
| Други | RGB Lighting, Pair to Play (TWS Mode) |
| Размер на високоговрителя, mm | 66mm |
| Живот на батерията, часове | 4 h |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.