Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hiksemi 128GB M.2 2280 3D NAND PCIe 3.0 NVMe, up to 1200MB/s read speed, 950MB/s write speed
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 128 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 1200 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 950 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Интерфейс | PCIe Gen 3 x 4, NVMe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.15 x 22.15 x 2.38 mm |
| Тегло, g | 7g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.