Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense HT Saturn, 4.1.2Ch Sound Bar with Wireless Subwoofer, 720W, Dolby Atmos, Tuned by Devialet , DTS:X,Quad Satellite Speakers , Black
HT SATURN е аудиосистема, създадена за истинско кинематографично аудио изживяване у дома. Почувствайте звука с акустика като в операта, прецизно настроен от световноизвестни аудио експерти. Насладете се на бас с впечатляваща мощ и дълбочина, който обогатява звуковото изживяване, докато перфектно настроените съраунд говорители са съчетание от сила и елегантност. Оптимизирайте звука според особеностите на вашето помещение, за да се насладите на персонализирано аудио изживяване, което се адаптира плавно към пространството ви и осигурява прецизно звуково качество благодарение на вградената AI технология във вашия телевизор Hisense. HT SATURN и телевизорът работят в пълна хармония, използвайки всички налични говорители едновременно, за да разширят звуковото поле и да създадат напълно потапящо аудио изживяване. Управлявайте лесно режимите на звука на вашия Hisense саундбар директно от дистанционното на телевизора Hisense, за да оптимизирате аудиото и диалозите. Благодарение на EzPlay 3.0, състоянието на безжичните високоговорители се показва в реално време на екрана на телевизора за плавен и интуитивен контрол. С лесна свързаност за телевизия, Blu-ray филми, игри или стрийминг на музика, HT SATURN впечатлява не само с мощ, но и с елегантен дизайн, който се вписва естествено във всеки модерен дом.
| Брой канали | 4.1.2 Ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 720 W (480W Soundbar + 240W Subwoofer) |
| Субуфер, тип | Subwoofer Speaker Size 6.5" |
| Интерфейс | Optical In, USB |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| HDMI | HDMI In, HDMI Out (HDMI eARC) |
| Караоке | - |
| Високоговорители, тип | Sound Bar with Wireless Subwoofe |
| Честотен обхват, Hz | 40 Hz - 20 KHz |
| Дистанционно управление | Remote Control |
| Монтаж на стена | Wall mount kit |
| Размери, mm | 118 x 27 x 118 mm, 122 x 122 x 197 mm, 240 x 240 x 390 mm |
| Тегло, kg | 15.4 kg |
| Цвят | Black |
| Аудио формати | DTS Decoder, DTS-X, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby THD, Dolby Atmos |
| Формати на декодиране | WAV, WMA, MP3 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.