Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense HP500 Party Thunder, 620W, BT, 18h play, Black
| Изх. мощност, W | 620 W |
|---|---|
| Интерфейс | USB |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Честотен обхват, Hz | 50 Hz - 60 KH |
| Консумация, W | 0.5 W |
| Размери, mm | 311 x 396 x 692 mm |
| Тегло, kg | 16.8 kg |
| Цвят | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.