Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 22U401A-B, 21.5" VA, 5ms (GtG at Faster), 100Hz, 3000:1, Dynamic Action Sync, 250 cd/m2, Full HD 1920x1080, HDR 10 / sRGB 99%, VRR, Flicker Safe, Reader Mode, D-Sub, HDMI, Tilt, Headphone out, Black
Нашият FHD (1920x1080) екран предоставя ясна картина с цветова гама sRGB 99% (станд.) и яркост от 250 нита с контрастно съотношение 3000:1. Бързите 100Hz осигуряват плавно зареждане на кадрите в различни програми. Освен това можете да се насладите на реалистична игра с по-малко трептене на екрана и замъгляване на движението. 1ms Motion Blur Reduction прави играта плавна, намалявайки замъгляването и фантомните изображения. Динамичните и бързи обекти в разгара на действието могат да дадат на геймърите конкурентно предимство. Нашият монитор поддържа HDR 10 и предлага 99% sRGB (станд.) покритие, осигурявайки широк цветен спектър, който позволява висококачествено цветопредаване за завладяващо игрово изживяване. Яркото цветово изражение го прави идеален както за творческа работа, продуктивни задачи, така и за ежедневно забавление. Приложението LG Switch помага да оптимизирате монитора в съответствие с вашата работа и живот. Лесно разделяте екрана на до 6 области, променяте темата или стартирате видео разговор с бутон за бърз достъп. С намаляване на входящото забавяне с Dynamic Action Sync, геймърите могат да улавят критични моменти в реално време и да реагират бързо. Black Stabilizer помага на геймърите да откриват снайперисти, дебнещи в тъмните ъгли, и бързо да навигират през светкавични експлозии. Режимът за четене настройва цветовата температура и осветеността, поддържайки подходящо изживяване при гледане за четене на монитор. Защитата от трептене намалява невидимото трептене на екрана, като осигурява комфортно гледане. L-образната стойка с квадратна основа подобрява пространствената ефективност и поддържа работното пространство организирано. Стабилният му дизайн подобрява визуалния фокус и поддържа наклон от -5° до 20°, което ви помага да регулирате екрана за по-добър комфорт и оптимална позиция за гледане.
| Размер на екрана, inch | 21.45" (54.48 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Dynamic Action Syn |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 13 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 49.2 x 20.0 x 37.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| SCART | - |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.