Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 29U511A-B, 29" UltraWide 21:9, IPS , 100 Hz, 5ms, 1000:1, 250cd/m2, WFHD 2560x 1080, sRGB 99%, HDR 10, HDMI, DP, Reader mode, Dynamic Action Sync, LG Switch, Tilt, LG Switch, Black
Дисплеят UltraWide Full HD (2560х1080) осигурява повече хоризонтално пространство на екрана, отколкото стандартен FHD (1920х1080) монитор. Практически безрамковият дизайн предлага непрекъснат, по-широк изглед. Това позволява по-ефективна работа в многозадачен режим без превключване между прозорците. Поддържа VESA DisplayHDR 400, като предлага подобрена яркост и контраст за по-ясни детайли в HDR съдържание. Лесно разделяте екрана на до 6 области, променяте темата или стартирате видео разговор с бутон за бърз достъп. Освен това поддържа режими PBP и PIP за ефективна работа с много задачи с множество входни източници. 1ms MBR намалява размазването при движение и фантомните образи, като осигурява по-плавна игра и по-ясни визуални ефекти при бързи сцени. Регулира цветовата температура и яркостта, за да намали умората на очите при продължително разглеждане на документи. Защитата от трептене намалява невидимото трептене на екрана и осигурява по-комфортна работна среда за очите ви. Елегантната L-образна стойка е проектирана за ергономичен комфорт с регулиране на наклона и е съвместима с 100х100 VESA монтаж на стена за гъвкав монтаж и ефективно използване на работното пространство.
| Размер на екрана, inch | 29" (73.66 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | - |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 20 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 68.8 x 22.0 x 40.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Anti-flicker protection, Black Stabilizer, HDR10, Headphone out |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2626 x 0.2628 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.