Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 65NANO80A3B, 65" 4K HDR Smart Nano Cell TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, AI Alpha 7, HDR 10 PRO, webOS 25, ThinQ AI, VRR, ALLM, HGiG, WiFi, Clear Voice, AI Upscaling, Bluetooth, Hdmi e-ARC , CI, LAN, AirPlay2, Chromecast, 2 Pole stand, Black
Със значителни подобрения в производителността, по-бързата работа на alpha 7 AI Processor Gen8 сега осигурява 4K качество на картината с по-добра острота и дълбочина от преди. Гледайте 4K съдържание, с прецизирана реалистичност на цветовете и ясни детайли, което прави всяка сцена визуално впечатляваща и въздействаща. Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание. Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина. Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения. Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас. Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага. Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин. Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote - без да е необходимо допълнително устройство! Лесните, но мощни функции за натискане, плъзгане и пускане правят работата с webOS интуитивна и бърза. Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване. Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора. Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big ТВ. Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран. Изживейте върхови постижения в игрите с VRR. Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви. Насладете се на филмите както ги е замислил режисьорът с режима FILMMAKER MODE, който се адаптира към заобикалящата среда и запазва визуализацията възможно най-близка до първоначалния ? вид.
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | NanoCell |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings, AI Acoustic Tuning, Mode Sharing Sound |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, eARC (HDMI 2), 2 USB 2.0, 2 RF In, CI Slot, Simplink (HDMI CEC), SPDIF (Optical Audio Output) |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 100 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 145.4 x 26.9 x 90.3 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Magical Remote Control |
| Smart асистент | Multiple View, Works with Apple Home, AI Chatbot, Google Cast, Intelligent Voice Recognition, Works with Apple Airplay2 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.